tusz do Canon TS3100

Posiadasz w swojej firmie model Canon TS3100? Wkłady do tego urządzenia są dość kosztowne. Drukarki atramentowe są tanie jako sam sprzęt, ale ich utrzymanie okazuje się o wiele droższe. Z tego względu najrozsądniej jest ostrożnie inwestować w materiały eksploatacyjne, by jak najbardziej obniżyć koszty drukowania. Podpowiadamy, gdzie można znaleźć tani tusz do Canon TS3100!

Nawet w małej firmie z branży e-commerce musi znaleźć się przynajmniej jedno urządzenie poligraficzne. Chociaż coraz więcej dokumentacji sporządza się i przechowuje w formie elektronicznej, na razie nie da się całkowicie zrezygnować z papierowych wersji. Utrzymanie drukarek atramentowych może być bardzo kosztowne, szczególnie przy biurowym nakładzie. Jeśli posiadasz taki sprzęt w swoim przedsiębiorstwie, dowiedz się, jak taniej kupować tusz do Canon TS3100!

Ile kosztuje tusz do Canon TS3100?

Cena tuszu do Canon TS3100 jest zależna od wybranej pojemności kartridża, a także koloru barwnika. Najwięcej kosztuje pełny pakiet CMYK, gwarantujący najszerszą paletę barw. Zwykle na takie wkłady należy wydać od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Średnio za komplet trzeba zapłacić ponad 200 zł. Kolorowy druk często przydaje się w e-commerce, ponieważ coraz modniejsze stają się dodatki do zamówień, w formie kartki z podziękowaniami itp. Wkładanie do paczek regulaminu zwrotu, danych kontaktowych, wizytówek oraz innych dokumentów również jest bardzo dobrze odbierane przez klientów. Decydując się na takie rozwiązanie, należy jednak przygotować się na znacznie większe wydatki.

Tusz do Canon TS3100 jest dość kosztowny przy swojej wydajności. Prężnie działająca firma e-commerce będzie zmuszona do częstych dostaw materiałów eksploatacyjnych. Może się to przekładać na wydatki nawet rzędu kilku tysięcy złotych rocznie. Szczególnie mniejsze i początkujące przedsiębiorstwa starają się ograniczyć budżet. Kupując kartridże w promocyjnych cenach można zaoszczędzić sporo pieniędzy!

Ile można zaoszczędzić na kupowaniu tańszego tuszu do Canon TS3100?

Załóżmy, że firma korzysta mimo wszystko jedynie z czarnych kartridżów i posiada trzy urządzenia. Za jeden czarny tusz do Canon TS3100 trzeba zapłacić ok. 120 zł. Takie wkłady mają wydajność do 400 stron. Gdyby dziennie każdy egzemplarz drukował po 10 stron, średnio co miesiąc trzeba by kupić nowe wkłady. Daje to wydatek rzędu 360 zł miesięcznie oraz 4320 zł rocznie. Takie kwoty obowiązują w stosunku do zakupu do Canon TS3100 w oficjalnych salonach dystrybucyjnych. Gdzie można kupić je taniej?

Pierwszym rozwiązaniem są sklepy z ofertą na stawkach hurtowych. W ten sposób można zaoszczędzić od kilku do kilkunastu złotych na sztuce. Przy znalezieniu np. oferty w cenie 100 zł wydatki będą odpowiednio wynosić 300 zł miesięcznie oraz 3600 zł rocznie. Wtedy w kasie firmy zostaje 720 zł.

Jeszcze większe oszczędności zagwarantuje kupno tzw. tuszów zamiennych. Są to produkty idealnie dopasowane do tego modelu drukarki, gwarantujące porównywalną jakość druku. Najbardziej różnią się opakowaniem oraz ceną – ta bywa nawet kilka razy niższa! Kupując np. zamiennik w cenie 80 zł, wydatki dla naszych przykładowych drukarek firmowych wyniosłyby 240 zł miesięcznie oraz 2880 zł rocznie. To prawie o połowę mniej!

Skąd zamawiać tusz do Canon TS3100 w korzystnej cenie?

Najszybciej i najwygodniej jest zamówić niezbędne materiały eksploatacyjne z Internetu. W sieci działa kilka sprawdzonych serwisów, jak np. www.tonerpartner.pl. W ofercie znaleźć można oryginalny, a także zamienny tusz do Canon TS3100. Decydując się na regularną dostawę większej ilości wkładów można liczyć na korzystne promocje, np. w ramach programu lojalnościowego. W ten sposób podczas zakupu firmowego tuszu do Canon TS3100 da się zaoszczędzić możliwie najwięcej!

Prowadzenie firmy e-commerce to duże wyzwanie. Jedną z najważniejszych konieczności jest rozsądne planowanie budżetu przedsiębiorstwa. Przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić, kupując zamienny tusz do Canon TS3100!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here