Monitor Odyssey G9

Monitor Odyssey G9 to znakomite wsparcie dla każdego gracza. Jego wydajność i jakość prezentowanego obrazu zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników!

Odyssey G9 – monitor gamingowy 240 Hz

Monitory dla graczy muszą być przede wszystkim wydajne. Inwestycja w drogie podzespoły nie ma sensu, gdy nie zadbamy o ekran, który w pełni wykorzysta ich możliwości. W gamingu chodzi o dwa podstawowe aspekty – rozrywkę i rywalizację. Monitor gamingowy musi nie tylko oferować nam topową specyfikację i idealny obraz, ale też komfort. W końcu to nasza chwila relaksu i odpoczynku. Monitor Odyssey G9 stawia na świetne rozwiązanie – zakrzywienie 1000R. Bez tej technologii monitor 49 cali o tak szerokim ekranie nie byłby wygodny w codziennym użytkowaniu. Jeśli jednak połączymy te dwie rzeczy ze sobą, powstaje kombinacja idealna. Możemy czuć się częścią świata gry bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Gdy już skończymy pełną pasji i przeżyć sesję gamingową i będziemy chcieli popracować – doskonałe parametry Odyssey G9 nie zawiodą i na tym polu. Poza znakomitym promieniem krzywizny 1000R monitor ma nam do zaoferowania wiele innych cech. Poznajmy je:

  1. Samsung Odyssey G9 to monitor 49 cali – to naprawdę wysoka wartość, która dwukrotnie przewyższa typowe modele. Tak ogromny ekran może zapewnić nam dodatkowe korzyści, o których nie śniło się użytkownikom mniejszych monitorów.
  2. Monitor Odyssey G9 charakteryzuje się świetnymi parametrami technicznymi. Po pierwsze – jest to monitor gamingowy 240 Hz z czasem reakcji 1 ms. To nie tylko poprawa komfortu gry, zapewnienie idealnej płynności i błyskawiczne odwzorowanie naszych akcji na ekranie, to także przewaga w trakcie rywalizacji – często o zwycięstwie decydują szczegóły. Niskie opóźnienie matrycy pozwala na sprawniejsze podejmowanie decyzji. W połączeniu ze świetną częstotliwością odświeżania na poziomie 240 Hz – otrzymujemy komplet do miażdżenia przeciwników.
  3. Technologia QLED w monitorach gamingowych – z monitorem Odyssey G9 jest to możliwe. Topowy standard z telewizorów marki Samsung znajduje zastosowanie w zupełnie innym sektorze. Rozwiązania QLED zapewniają niezwykłą jakość, jasność i idealne odwzorowanie barw. Rozgrywka staje się jeszcze lepsza!
  4. Dodajmy do tego standard HDR600 – kontrast też musi stać na najwyższym poziomie. Z technologią, która poprawia kontrast czerni i bieli, na pewno odczujemy różnicę w ciemniejszych sceneriach. Ciemne zaułki miast, przestrzeń kosmiczna czy mroczne jaskinie – HDR600 właśnie tam będzie działać najlepiej.
  5. Gigantyczna rozdzielczość Dual QHD – 5120 x 1440. To świadectwo tego, że monitor gamingowy musi być bezkompromisowy. Tak wysoka liczba pikseli zapewnia idealne odwzorowanie detali – wszystkie światy gier stają się pełniejsze.

Samsung Odyssey G9 – monitor gamingowy 240 Hz z wieloma dodatkowymi funkcjami

To nie wszystkie technologie zastosowane w monitorze Samsung Odyssey G9. Dysponuje on również standardami FreeSync Premium Pro oraz G-Sync. Monitor wspiera tryby Picture By Picture i Eye Saver, a także technologię Flicker Free, PiP, a nawet USB Super-Charging. Jak widać, wszystkie detale zostały opracowane z wyjątkową starannością. Monitor Odyssey G9 jest symbolem rewolucji w sektorze monitorów gamingowych – granie nigdy nie było tak pasjonujące, komfortowe i płynne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here