Jak zyskać dodatkowe pieniądze, jeśli zarabiamy w obcej walucie? Czy da się powiększyć swoją wypłatę bez proszenia pracodawcy o podwyżkę, co zazwyczaj nie przynosi żadnych rezultatów?

Coraz więcej Polaków zarabia w obcej walucie. Niektórzy pracują poza granicami naszego kraju, a inni mieszkają w Polsce i wykonują swoje obowiązki zdalnie. Niewielu z nich wie, że istnieje pewien sposób dzięki któremu mogą skutecznie zwiększyć swoją comiesięczną wypłatę o kilkadziesiąt lub nawet kilkaset złotych. I to bez ponoszenia żadnego wysiłku. Jak to zrobić?

Odpowiedź brzmi: wymiana waluty. Wybierając najkorzystniejszy sposób wymiany waluty można od razu przemienić swoją wypłatę w wyższą lub po prostu uzyskać więcej środków, które na przykład dodatkowo prześlemy swojej rodzinie w Polsce. W tym celu należy skorzystać z kantorów internetowych, które z zasady posiadają lepszy kurs od kantorów stacjonarnych. Warto jednak wiedzieć, że nawet wśród nich są lepsze i gorsze. Najbardziej polecamy internetowy kantor Fritz Exchange, z którego można skorzystać wchodząc na stronę kantorautomatyczny.pl.

Fritz Exchange to kantor o ugruntowanej pozycji na rynku, ponieważ wchodzi w skład grupy finansowej Fritz Group. Gwarantuje swoim klientom bezpieczną wymianę walut, która jest realizowana niemalże automatycznie, dzięki czemu ich środki nie są zamrażane, a ekspresowo zamieniane na potrzebną walutę. Dodatkowo kantor oferuje możliwość negocjowania wysokości kursów. Można tego dokonać indywidualnie, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Opcja ta jest dostępna dla osób, które regularnie korzystają z kantoru i chcą obniżyć spready o nawet kilkadziesiąt groszy w porównaniu do ofert banków czy kantorów stacjonarnych.

Kantor internetowy Fritz Exchange to także oszczędność czasu i dostępność, ponieważ jest czynny każdego dnia przez 24 godziny na dobę. Chcąc z niego skorzystać wystarczy usiąść przed swoim komputerem i uruchomić serwis Fritz Exchange, a następnie dokonać atrakcyjnej zamiany walut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here