Roll-upy reklamowe

0
1499

Z roku na rok możemy spotkać się z coraz większa paletą działań marketingowych. Jeszcze kilka lat temu reklama sprowadzała się do spotów telewizyjnych, ulotek oraz plakatów, natomiast w dzisiejszych czasach metod reklamy jest o wiele więcej. Jednym z najciekawszych rozwiązań są roll-upy reklamowe, efektowne w swojej formie oraz uniwersalne.

Na początku musimy dowiedzieć się czym są roll-upy reklamowe. Najprościej mówiąc są to stojaki, składające się z metalowego stelaża, mechanizmu mającego na celu odpowiednie naprężenie zawieszanej reklamy, listwy zaciskowej, a także wysięgnika. Sama reklama jest wykonywana na specjalnym materiale, którego rodzaj jest dostosowany indywidualnie do zlecenia oraz jest uzależniony od potrzeb i możliwości finansowych zleceniodawcy. Pierwszym rozwiązaniem są roll-upy reklamowe wykonane na fronlicie, jest ono najtańsze, lecz charakteryzuje sie niską jakością oraz wytrzymałością. Znacznie lepszą jakość, przy niestety większych kosztach, możemy uzyskać przy wykonaniu reklamy na block out’cie. W tym przypadku mamy pewność, że produkt nie wyblaknie, a także nie ulegnie zniszczeniu w wyniku wielokrotnego zwijania i odwijania. Jeżeli zależy nam na zakupie naprawdę dobrej jakości wyrobu, musimy znaleźć profesjonalna firmę, zajmującą sie tego rodzaju zleceniami (np. drukarnia internetowa Drukomat).

Roll-upy reklamowe mają bardzo dużo zalet, a do najistotniejszych można zaliczyć ichą szybki montaż, umożliwiający jego bezproblemowe złożenie i rozłożenie. Kolejną zaletą jest możliwość wymiany reklamy i ponowne wykorzystanie stelaża aluminiowego. Roll-upy reklamowe, ze względu na to, iż są wyposażone w specjalne aluminiowe kasety, możemy łatwo i bezpiecznie transportować. Produkt charakteryzuje się niewielką waga, przez co z ich przeniesieniem z powodzeniem poradzą sobie kobiety. Jeżeli zdecydujemy się na droższy materiał, z którego zostanie wykonana reklama, wówczas możemy cieszyć się jej dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Przeprowadzone badania wykazały, że roll-upy reklamowe wykazują dużą efektywność przekazu.

Roll-upy reklamowe znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie musimy zrobić piorunujące oraz szybkie wrażenie, wówczas nie ma czasu na wykorzystanie gadżetów reklamowych takich jak kalendarze biurkowe typu piramidka (dostępne tutaj https://www.drukomat.pl/kalendarze-piramidka), długopisy, smycze, cukierki. Produkt bardzo szybko przyciąga uwagę, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem podczas szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Roll-upy świetnie sprawdzają się również jako dodatek do prezentacji oraz element towarzyszący stanowiskom wystawienniczym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here