Jakie firmy kurierskie są dostępne dla mieszkańców Jeleniej Góry?

0
1489

Mieszkańcy Jeleniej Góry mogą z powodzeniem korzystać z usług co najmniej kilku najpopularniejszych i najbardziej zaufanych firm kurierskich. Mogą zatem z powodzeniem odbierać, jak i nadawać paczki. W opcji są usługi kurierskie krajowe i zagraniczne, z których korzystają osoby prywatne, jak i firmy i instytucje. Bez problemu można nadać paczkę do rodziny za granicą, jak również sprzedawać rzeczy przez Internet kupującym z całej Polski.

DHL w Jeleniej Górze

Z całą pewnością godną polecenia firmą kurierską jest DHL. Standardem przewoźnika jest dostarczanie paczek krajowych w przeciągu jednego dnia, a paczek do innych państw europejskich, w ciągu 48-96 godzin. Są to zatem usługi ekspresowe. Do tego niezwykle bezpieczne. Paczki zawsze docierają wskazane przez nadawcę miejsce. Nadawanie i odbieranie paczek przez DHL jest bardzo proste. Ceny przesyłek są konkurencyjne, a paczka jest zawsze zabezpieczona przed ewentualnym uszkodzeniem. Dlatego sklepy internetowe tak chętnie korzystają z usług DHL.

Co ciekawe DHL proponuje możność śledzenia paczki od momentu jej nadania, aż po przywiezienie jej do odbiorcy. To bardzo przydatna funkcja. Wystarczy wpisać numer paczki do specjalnej wyszukiwarki dostępnej na stronie internetowej DHL. Zostaniesz poinformowany o każdym etapie przemieszczania się paczki. Warto wspomnieć, że odbiorca również może być poinformowany o nadchodzącej przesyłce.

Przewoźnik posiada swój punkt obsługi klienta w Jeleniej Górze przy ulicy Meblowej. W usługach kurierskich chodzi jednak o to, aby klient nie musiał nigdzie jeździć i stać w kolejkach. Dlatego warto korzystać z usług DHL za pośrednictwem Kurierovo.pl. Paczkę można nadać z domu lub z pracy. Kurierovo.pl to gwarancja atrakcyjnej ceny i minimum formalności.

Paczka InPost oraz Paczka w Ruchu

Kurierovo.pl to także dobry adres dla zwolenników przesyłek nadawanych do tak zwanych punktów odbioru. W ofercie są bowiem takie firmy kurierskie jak InPost oraz Paczka w Ruchu. Na czym polegają takie usługi? Nadawca przesyłki wybiera miejsce, w które ma być ona dostarczona, tyle tylko, że nie jest to dom odbiorcy, ale specjalnie wyznaczone miejsce. Może to być paczkomat lub kiosk Ruchu.

Zaufane punkty odbioru są coraz bardziej popularne. Chętnie korzystają z nich osoby, które lubią samodzielnie odbierać paczki o dogodnej dla nich godzinie. Bywają bowiem sytuacje, że odbiorcy może nie być w domu gdy kurier zadzwoni do jego drzwi. Punkty odbioru są czynne całodobowo lub od rana do wieczora. Warto podkreślić, że w Kurierovo.pl można wybrać różne warianty takiej usługi.

Inne firmy kurierskie w Jeleniej Górze

Za pośrednictwem strony internetowej Kurierovo.pl mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic, mogą skorzystać z oferty innych przewoźników. Poza DHL, InPost i Paczka w Ruchu, w opcji są także: UPS, Fedex, Geis, DPD i GLS. Oferta jest zatem imponująca. Kurierovo.pl daje szansę porównania cen usług wszystkich wymienionych firm kurierskich. Bez problemu można zatem znaleźć optymalną propozycję dla paczki o danej wadze i gabarytach.

Wystarczy wypełnić krótki formularz i wskazać najważniejsze dane o paczce, w tym: rodzaj przesyłki (koperta, paczka, paleta), lokalizację nadawcy i odbiorcy, wymiary przesyłki (długość, szerokość, głębokość, wagę) oraz kształt przesyłki (np. standardowy, tuba, opony, foliopak). Po zaakceptowaniu danych uzyskujemy listę dostępnych kurierów, planowane terminy dostawy paczki oraz cenę usługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here