To jedna z najnowocześniejszych usług oferowanych przez firmy zajmujące się tworzeniem stron internetowych, aplikacji oraz opieką nad nimi. Aktualnie coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z tego typu usługi.

To jedna z najnowocześniejszych usług oferowanych przez firmy zajmujące się tworzeniem stron internetowych, aplikacji oraz opieką nad nimi. Aktualnie coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z tego typu usługi. Głównie z tego względu, iż obecnie każdy może mieć własną stronę internetową, a więc powstaje mnóstwo witryn opartych na tych samych szablonach, czy funkcjonalnościach. Współcześnie na wizerunek firmy bardzo duży wpływ ma jej strona internetowa, poziom jej wykonania i funkcje. Oto pięć zalet skorzystania z Software House’u.

Indywidualne podejście.

Jest wiele firm, które zajmują się tworzeniem stron internetowych. Jednak wiele z nich bazuje na podstawowych narzędziach, dostępnych dla każdego. Software House polega przede wszystkim na tym, aby końcowy produkt był idealnie dopasowany do potrzeb klienta, a w związku z tym spersonalizowany i nie oparty na popularnych schematach oraz rozwiązaniach. Istotne jest to, że specjaliści Software House przeprowadzają dokładny wywiad, na podstawie którego określane są potrzeby, wymagania, wygląd strony, ale również jej funkcjonowanie. Dlatego też każda tworzona strona, czy aplikacja jest testowana, analizowana i dopracowana w każdym elemencie.

Budowa strony i aplikacji

Budowa tego typu stron www, czy aplikacji jest często o wiele bardziej skomplikowana, niż te schematyczne, na których bazuje większość prostych stron internetowych, czy aplikacji. Dlatego też usługami typu Software house zajmują się doświadczeni programiści, którzy potrafią korzystać z wielu języków programowania, łączyć je, tworzyć nowe funkcjonalności dostosowane w pełni do wymagań klienta. Twórcy potrafią dostosować budowę i wygląd konkretnych paneli, interaktywność ze stroną, wprowadzać nowoczesne elementy.

Doradztwo

Wiele firm, czy osób prywatnych ma pomysł na witrynę, bądź też aplikację. Jednak jest to jedynie idea, bez dokładnego projektu, zawierająca wyłącznie kilka głównych funkcji serwisu. Programiści specjalizujący się w Software House pomogą w rozbudowaniu pomysłu, przygotowaniu dokumentów opisujących projekt, doradzeniu w kwestiach związanych z konkretnymi opcjami, funkcjonalnością, czy też grafiką. Stworzą projekt w oparciu o działanie serwisu dostosowane do łatwego oraz intuicyjnego korzystania przez użytkowników, a jednocześnie zgodny z wizją pomysłodawcy. 

Przez wgląd na branżę

Tworzenie oprogramowania dedykowanego jest dopasowywane nie tylko do potrzeb i wymagań klienta, ale również do rodzaju biznesu. Niektóre branże charakteryzują się specyficznymi metodami działania, w niektórych istotna jest oryginalność i niebanalne rozwiązania, a inne bazują na standardowych, sprawdzonych mechanizmach. Software House to także metoda na odpowiednie dostosowanie oprogramowania pod daną gałąź handlu, czy usług przy jednoczesnym indywidualnym stworzeniu rozwiązań i funkcjonalności atrakcyjnych dla klientów.

Strategia biznesowa

Istotne jest również to, że twórcy doradzają w kwestii wprowadzania konkretnych rozwiązań, które okażą się najkorzystniejsze finansowo. Na przykład metody płatności wykorzystywane przez serwis(blik, sms, przelewy bankowe, korzystanie z pośrednika typu PayU, czy PayPal). Możliwe jest także omówienie strategii biznesowych dotyczących takich elementów jak: Newsletter, przekierowania, oferty promocyjne, pozycjonowanie, abonamenty, systemy dotyczące tworzenia zamówień.

Software House to sposób na stworzenie oprogramowania wyróżniającego się na tle obecnych już serwisów, czy aplikacji. Wykorzystuje plany i pomysły klienta, dostosowuje do wymagań potencjalnych użytkowników serwisu, a zarazem jest indywidualnie dopasowany do wszelkich potrzeb zamawiającego.

Źrodło: DaVinci Studio – Systemy CRM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here