ITH rozbudowuje infrastrukturę sieciową dla polskich przedsiębiorstw

ITH z sukcesem rozbudowało swoją infrastrukturę sieciową w pierwszym kwartale 2023 roku, uruchamiając nowe przestrzenie kolokacyjne w Warszawie i Katowicach. Obiekty te uzupełniają istniejące lokalizacje na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Wysokiej jakości sieć światłowodowa ITH gwarantuje efektywną łączność między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Nasza oferta obiektów kolokacyjnych pozwala przedsiębiorcom na wybór najlepszych lokalizacji dla swoich serwerów, zgodnie z potrzebami firmy. Nasze usługi są elastyczne i dostosowane do wymagań Klientów, umożliwiając korzystanie z różnych obiektów jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — solidne usługi ICT w Polsce

ITH, innowacyjny dostawca usług ICT, zyskał uznanie na rynku dzięki elastycznemu podejściu do klientów i przejrzystym cenom. Założona przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka, firma z powodzeniem oferuje takie usługi jak Internet, kolokacja czy hosting.

W 2021 roku ITH poszerzyło swoje portfolio o platformę hostingową Kru.pl, a także zdobyło wsparcie pierwszych inwestorów. Rok później firma przeprowadziła drugą rundę finansowania, w której uczestniczyli krakowski fundusz B Capital ASI i znany warszawski przedsiębiorca. Dzięki temu wsparciu ITH może dynamicznie rozwijać swoją działalność w całej Polsce.

ITH jest obecnie dostępne w takich miastach jak Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, aglomeracja śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa.

Wszyscy klienci, którzy skorzystali z możliwości bezpłatnego testowania usług przez prawie rok, zdecydowali się na przedłużenie umowy z ITH, co świadczy o jakości oferowanych rozwiązań.

ITH — dostawca usług IT, który wspiera rozwój Twojej firmy

ITH współpracuje z ponad 10 000 klientami, w tym z takimi firmami jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Firma zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem instalacji sieciowych, oraz świadczy usługi Internetowe dla różnorodnych obiektów, w tym hale Panattoni, galerię Odyseja w Brzesku oraz centra handlowe ATUT zlokalizowane na terenie Polski.

Innowacyjny projekt realizowany przez ITH to ITH Ready, którego celem jest podłączanie biurowców na terenie całego kraju do sieci ITH Net. W rezultacie, zarówno najemcy, jak i właściciele (oraz zarządcy nieruchomości) mogą liczyć na:

 • Ujednolicenie i uporządkowanie infrastruktury budynkowej.
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatne korzystanie z łącza podstawowego i awaryjnego.

ITH oferuje szeroką gamę usług IT, takich jak:

 • Internet dla przedsiębiorstw.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie i realizacja instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak zauważa, że: ITH stawia na kompleksowe wsparcie IT dla swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, a nie konkurując z nimi. ITH wyróżnia się na rynku dzięki elastyczności i partnerskiemu podejściu do współpracy z klientami.

Usługi oferowane przez firmę można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla, że: ITH jest prawdopodobnie jedynym w pełni elastycznym dostawcą, który skupia się na rynku biznesowym, dostosowując się do jego dynamicznych potrzeb i nieustannie się rozwijając.

ITH prowadzi działalność na terenie całego kraju, a główne biura spółki znajdują się w Warszawie i Krakowie. W długoterminowych planach ITH przewiduje otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here