Integracje InsERT Subiekt GT

0
3436

SellIntegro oferuje szeroki wachlarz oprogramowania integrującego system sprzedaży Subiekt GT z innymi systemami przeznaczonymi dla sprzedawców. Integracje dla InsERT Subiekt GT dają spore możliwości zarządzania sprzedażą, jak również wiele innych funkcji przydatnych dla firm.

Czym jest oprogramowanie InsERT Subiekt GT?

InsERT Subiekt GT to system przeznaczony głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, ułatwiający obsługę sklepu czy punktu handlowego. System ten stawia na prostotę i funkcjonalność, dzięki czemu jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Bogate opcje konfiguracji pozwalają dopasować program do własnych potrzeb. Do Subiekta GT dostępne są także cztery pakiety rozszerzające jego funkcje, jak np. rozbudowana Strefa dla Subiekta GT. System Subiekt GT cieszy się nie małą popularnością wśród przedsiębiorców o czym świadczą pozytywne opinie w Internecie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oprogramowania?

Narzędzia informatyczne to nieodzowny element firmy, zwłaszcza firmy, która zajmują się handlem. Na rynku dostępnych jest wiele specjalistycznych programów przeznaczonych dla przedsiębiorców, dlatego właśnie wybór odpowiedniego oprogramowania często jest bardzo trudny. Czym więc należy kierować się przy wyborze?

Przede wszystkim trzeba zastanowić się jakie są nasze potrzeby, jakie cele ma spełniać dane oprogramowanie i czy przyniesie to wymierne korzyści. Jeśli użytkownik pragnie szybko i sprawnie przenosić zamówienia między dwoma systemami to oprogramowanie synchronizujące zamówienia sprawdzi się idealnie, zwłaszcza dzięki możliwości konfiguracji pozwalającej dopasować system do oczekiwań użytkownika.

Konfiguracja jest szczegółowa i nie należy do skomplikowanych, każdy więc będzie w stanie poradzić sobie z jej ustawieniem. Chcąc oszczędzić sobie czas, warto zaopatrzyć się w program aktualizujący stan produktów w magazynie, również umożliwiający szczegółową, dopasowaną do użytkownika konfigurację. Przy integracjach InsERT Subiekt GT należy zwracać uwagę na to jakich systemów dane oprogramowanie dotyczy (np. program importujący produkty z magazynu Subiekt GT do Baselinker).

Dlaczego warto wybierać wysokiej jakości oprogramowanie?

Ponieważ ma to ogromny wpływ na funkcjonowanie całej firmy. Dobre oprogramowanie będzie działać bez zarzutów, sprawnie i szybko i pozwoli na bezproblemową pracę. Wysokiej jakości system ułatwia pracę i pozwala uniknąć problemów występujących w gorszej jakości programach tj. różnorakich awarii i uszkodzeń. Integracje InsERT Subiekt GT gwarantują wysoką wydajność, przejrzystość i funkcjonalność, dlatego warto inwestować w tego typu oprogramowanie, bo tak naprawdę oszczędzamy wtedy swój czas. W tego typu systemach kładzie się także spory nacisk na bezpieczeństwo zapisanych danych, co oznacza, że przy prawidłowym użytkowaniu ryzyko utraty ważnych informacji jest znikome.

Ceny systemów do integracji

Ceny różnią się w zależności od pakietów np. prosty pakiet „Wysyłka Faktur” to koszt 29,00 zł/miesiąc, a cena „Pakietu integracyjnego Shoplo” to 129,00 zł/miesiąc. Za oprogramowanie „Przesyłanie Zamówień z Baselinker/Subiekt GT do Subiekt GT/Baselinker” trzeba zapłacić 50,00 zł/miesiąc. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na zakup integracji na okres dłuższy, może liczyć na rabat 5% w przypadku zakupu na co najmniej 4 miesiące, 10% przy zakupie na minimum 8 miesięcy oraz 15% przy zakupie oprogramowania na rok. Sellintegro daje możliwość przetestowania każdej dostępnej integracji przez okres 30 dni za darmo i bez żadnych zobowiązań.

Źródło: https://sellintegro.pl/10-insert-subiekt-gt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here